FCR1206J100RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
FCR1206J100RP05Z
JLCPCB Part #
C153338
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Fuse Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS