CRW1218J33R0E04Z
MFR.Part #
CRW1218J33R0E04Z
JLCPCB Part #
C175588
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS