CR2512J160KE04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J160KE04
JLCPCB Part #
C429579
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS