TR1206B34K8P0550
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206B34K8P0550
JLCPCB Part #
C153317
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS