CRH2512F24K3E04Z
MFR.Part #
CRH2512F24K3E04Z
JLCPCB Part #
C149856
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS