CR0603F200RP05Z
MFR.Part #
CR0603F200RP05Z
JLCPCB Part #
C881313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS