CRA024RJ68RQ10
MFR.Part #
CRA024RJ68RQ10
JLCPCB Part #
C429403
Description
4 63mW 68Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS