CR2512J2R40E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J2R40E04S
JLCPCB Part #
C175413
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 200V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS