CR1210F332RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F332RP05Z
JLCPCB Part #
C174463
Description
-55℃~+155℃ 200V 332Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS