CR2512F2R80E04S
MFR.Part #
CR2512F2R80E04S
JLCPCB Part #
C175227
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS