CR2512F845RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F845RE04Z
JLCPCB Part #
C332246
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS