MA251230FR010FZ
MFR.Part #
MA251230FR010FZ
JLCPCB Part #
C429515
Description
10mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS