CR2512J5K60E04Z
MFR.Part #
CR2512J5K60E04Z
JLCPCB Part #
C175468
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS