CR2010JR056E04R
MFR.Part #
CR2010JR056E04R
JLCPCB Part #
C175999
Description
-55℃~+155℃ 56mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS