CR1206F120KP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F120KP05Z
JLCPCB Part #
C245450
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS