CR2010JR011E04Z
MFR.Part #
CR2010JR011E04Z
JLCPCB Part #
C175997
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS