CR1206J3K60P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J3K60P05Z
JLCPCB Part #
C245639
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS