CR2010J7R50E04S
MFR.Part #
CR2010J7R50E04S
JLCPCB Part #
C429543
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS