CRH2010J3R00E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2010J3R00E04Z
JLCPCB Part #
C175141
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS