CR0805F20K0P05Z
MFR.Part #
CR0805F20K0P05Z
JLCPCB Part #
C245270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS