CR2010FR750E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010FR750E04R
JLCPCB Part #
C146987
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS