CR0402F182KQ10Z
MFR.Part #
CR0402F182KQ10Z
JLCPCB Part #
C881045
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS