CR2010FR620E04R
MFR.Part #
CR2010FR620E04R
JLCPCB Part #
C165408
Description
-55℃~+155℃ 200V 620mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS