CR2010FR100E04R
MFR.Part #
CR2010FR100E04R
JLCPCB Part #
C146991
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS