CR2010F8K20E04Z
MFR.Part #
CR2010F8K20E04Z
JLCPCB Part #
C175085
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS