CR2010F866RE04Z
MFR.Part #
CR2010F866RE04Z
JLCPCB Part #
C175050
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS