CR2512J30K0E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J30K0E04Z
JLCPCB Part #
C165290
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS