CR2010F7R50E04S
MFR.Part #
CR2010F7R50E04S
JLCPCB Part #
C147041
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS