CR1210F820KP05Z
MFR.Part #
CR1210F820KP05Z
JLCPCB Part #
C147169
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS