CR2010F3K32E04Z
MFR.Part #
CR2010F3K32E04Z
JLCPCB Part #
C175066
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS