CR2010F2R00E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F2R00E04S
JLCPCB Part #
C149846
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS