CR2010F200RE04Z
MFR.Part #
CR2010F200RE04Z
JLCPCB Part #
C175019
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS