CR2010F1R40E04S
MFR.Part #
CR2010F1R40E04S
JLCPCB Part #
C174940
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS