CR2010F1M50E04Z
MFR.Part #
CR2010F1M50E04Z
JLCPCB Part #
C146928
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS