CR1812JR330E04R
MFR.Part #
CR1812JR330E04R
JLCPCB Part #
C149829
Description
-55℃~+155℃ 200V 330mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS