CR1812JR250E04R
MFR.Part #
CR1812JR250E04R
JLCPCB Part #
C175955
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS