CR1210FR500P05R
MFR.Part #
CR1210FR500P05R
JLCPCB Part #
C146836
Description
-55℃~+155℃ 500mW 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS