CR2010FR500E04R
MFR.Part #
CR2010FR500E04R
JLCPCB Part #
C146913
Description
-55℃~+155℃ 500mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS