CR1812J9K10E04Z
MFR.Part #
CR1812J9K10E04Z
JLCPCB Part #
C174877
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS