CR1812J7K50E04Z
MFR.Part #
CR1812J7K50E04Z
JLCPCB Part #
C174875
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS