CRH2512F24R0E04Z
MFR.Part #
CRH2512F24R0E04Z
JLCPCB Part #
C175254
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS