CR1812J620RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1812J620RE04Z
JLCPCB Part #
C174854
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS