CR1812J4M70E04Z
MFR.Part #
CR1812J4M70E04Z
JLCPCB Part #
C174925
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS