CR1812FR330E04R
MFR.Part #
CR1812FR330E04R
JLCPCB Part #
C175936
Description
-55℃~+155℃ 330mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS