CRH2512J33K0E04Z
MFR.Part #
CRH2512J33K0E04Z
JLCPCB Part #
C175474
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS