CRH2512J5R10E04Z
MFR.Part #
CRH2512J5R10E04Z
JLCPCB Part #
C175419
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 5.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS