CR1210JR080P05R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210JR080P05R
JLCPCB Part #
C175905
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS