CR1210J4M70P05Z
MFR.Part #
CR1210J4M70P05Z
JLCPCB Part #
C149791
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS