CR1210J3K30P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210J3K30P05Z
JLCPCB Part #
C149780
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS