CR2010F9R10E04S
MFR.Part #
CR2010F9R10E04S
JLCPCB Part #
C174962
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS